OK

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

ORGANIZAČNÉ POKYNY PRE VYSTAVOVATEĽOV

PRE OBČIANSKE ZDRUŽENIA  JE ÚČASŤ NA EKOFESTIVALE ZDARMA!

PREDAJCOVIA SA REGISTRUJÚ PRIAMO CEZ VÝSTAVISKO AGROKOMPLEX. PROSÍM KONTAKTUJTE OBCHODNÚ MANAŽÉRKU LENKU HAVERLÍKOVÚ NA HAVERLIKOVA@AGROKOMPLEX.SK !

Každý vystavovateľ bude mať k dispozícii priestor kde si môže rozložiť svoj prezentačný stánok. Štandardný rozmer je 3 x 3 m. V prípade potreby je možnosť dohodnúť sa na väčšom priestore. Stánok + jeho vybavenie je možné si zapožičať aj od Výstaviska Agrokomplex, na požiadanie zašleme katalóg s podmienkami prenájmu.

Občianske združenia, neziskové organizácie ako aj organizácie štátnej či verejnej správy pôsobiace v oblasti ochrany životného prostredia neplatia žiadny účastnícky poplatok.

Rešpektujte prosím nasledovné organizačné pokyny:

 • Príchod na festival:
  Brány festivalu sa otvoria v každý deň konania festivalu o 9:00 hod. Z toho dôvodu žiadame vystavovateľov, aby prišli tak, aby si svoje prezentačné stánky pripravili včas.
 • Prítomný prezentujúci:
  Po celú dobu trvania festivalu pre verejnosť musí byť na prezentačnom stánku vašej organizácie niekto prítomný a nemali by ste výstavné miesto opustiť pred skončením festivalového dňa.
 • Trvanie festivalu: 
  22. - 24. augusta: 9:00 - 18:00
  NEDEĽA 25. augusta: 9:00 – 17:00

  Príprava prezentácie

  Prezentácia na našom podujatí je skvelou príležitosťou predstaviť Vašu organizáciu a jej činnosť verejnosti, potenciálnym dobrovoľníkom, darcom a klientom. Pri príprave je dobré zamyslieť sa nad tým, čoho chcete prezentáciou docieliť, a tomu ju aj prispôsobiť. Odporúčame pripraviť si fotografie, filmy, výrobky, letáky a ďalšie materiály informujúce o Vašich aktivitách. Pokiaľ chcete verejnosti predstaviť svoju činnosť aj prostredníctvom živého vystúpenia, prednášky na pódiu, videoprojekciou apod., neváhajte nás prosím kontaktovať, radi vám s prípravou pomôžeme.

  inPage - webové stránky, doménawebhosting ľahko.