Organizačné pokyny 
pre účastníkov konferencie

Hlavné motto konferencie:
"Je to konferencia všetkých, pre nás všetkých, ktorí máme radi prírodu a sme ochotní podieľať sa na jej ochrane - akú si konferenciu pripravíme, takú ju budeme mať, ale určite bude skvelá."

 

Pre oficiálne prihlasovanie účastníkov konferencie (nutné bude predbežné prihlásenie aj na prírodovedné exkurzie) bude čoskoro spustený on-line prihlasovací formulár. Už teraz je však možné zasielať (na email: david.cip (zavináč) jarojaromer (bodka) sk) abstrakty referátov a posterov na tému ochrana prírody a životného prostredia v praxi. Organizátori si vyhradzujú právo nevyhovujúce referáty a postery odmietnuť. Na rovnakú e-mailovú adresu je možné zasielať aj vecnú kritiku, návrhy a pripomienky k príprave konferencie, alebo ešte lepšie rovno okamžite volať na tel: + 420 603 847 189 a to sedem dní v týždni od cca 9:30 do cca 24:00 hod.

Výška účastníckeho poplatku záleží na ďalších rokovaniach ohľadom finančného pokrytia konferencie zo strany jednotlivých partnerov a sponzorov aj na množstvo predbežne prihlásených účastníkov. Už teraz je však jasné, že najmä pre účastníkov z mimovládnych organizácií budú pripravené vysoké zľavy a to niekedy až do výšky 100% účastníckeho poplatku. Ubytovanie zabezpečené od úrovne zadarmo vo vlastnom stane v areáli Ekologického campe, priamo v areáli Agrokomplexu Nitra, cez klasické stredné až nadštandardné služby v rôznych ubytovacích zariadeniach v Nitre.

Konferencia je tesne previazaná s Ekofestivalom (= veľtrhom environmentálne šetrných firiem, 1. festivalom ekologických organizácií atď. - viď www.ekofestival.sk). Pre účasť na Ekofestivale je možné sa prihlásiť už teraz a to tu: Registrácia vystavovateľov

Tešíme sa na osobné stretnutie s Vami na tejto jedinečnej akcii!

inPage - webové stránky, doménawebhosting ľahko.